Зустрінемось на Sunny Beach

Автобусний тур до Болгарії зі Львова
Виїзд
Виїжджаємо зі Львова
Тривалість
Тур на 8 днів
Вартість
Вартість туру від 88 Євро*
Для кого
Без вікових обмежень

Автобусний тур: "Зустрінемось на Sunny Beach"

Подорож до Болгарії
Відвідаємо такі міста: Сонячний берег, Несебр, Созополь, Варна, Золоті Піски

В України їдемо через міста: Стрий, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці

умови в'їзду на територію Болгарії


Екскурсійна програма з відпочинком на морі.
Відвідаємо Курорт Сонячний Берег - сучасний європейський курорт, що розвивається дуже стрімко. Іноді занадто гучний, іноді спокійний. Відправимося на екскурсію в м. Несебр, за бажання можливо здійснити морську прогулянку на кораблику. Продегустуємо болгарські вина, а ввечрі рекомендуємо взяти екскурсію «Болгарське село» - прекрасна можливість відчути душу країни через знайомство з національною кухнею та місцевими традиціями!

Бажаючі матимуть можливість відправитися до Несебра - це місто-музей, що занесене до Світової Спадщини ЮНЕСКО. Місто засноване понад 3000 років назад і є одним з найстаріших в Європі. Тут напрочуд гармонійно поєднуються пам'ятки різних історичних епох, а маленькі мощені бруківкою вулички, затишні кафе та незрівняні краєвиди створюють особливу атмосферу..

Ввечері можливо відвідати екскурсію «Болгарське село». прекрасна можливість відчути душу країни через знайомство з національною кухнею та місцевими традиціями! Запрошуємо в «Болгарське село», де на вас чекає вечеря і шоу-програма з традиційними болгарськими танцями та естрадним шоу в ресторані комплексу, розваги для дітей та дорослих. Запальні танці на вогні, конкурси, і багато болгарського смачного вина...

Також можливо відвідати Созополь - це по справжньому вражаючий курорт, з видатною спадщиною! Місто засноване ще в 6-му столітті до н.е. грецькими колоністами. Вони заснували поселення на невеликому півострові, що омивається майже повністю Чорним морем.

Для тих хто цікавиться духовною культурою країн пропонуємо екскурсія в монастир Аладжа та Золоті піски. Монастир Аладжа - найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського Причорномор'я.

Любителям морських прогулянок запропонуємо прогулянку на яхті або піратський круїз.

А фанати шопінгу зможуть відвести душу у торговому центрі Бургаса Galleria Mall Burgas

Приєднуйтесь до нас у подорож

Якщо бажаєте дізнатися детальніше про цей тур - гортайте далі.
Якщо виникли запитання - отримайте безкоштовну консультацію. Натискайте "замовити дзвінок"

*Відправлення заявки не несе для Вас жодних зобов'язань. Ми надамо більше інформації про цю подорож і запросимо Вас приєднатися у зручні для вас дати

Вартість туру включає:
Проїзд у автобусі єврокласу
Супровід керівником групи
Проживання: апартаменти Severina apart (Сонячний Берег)
Медичне страхування
Додатково оплачується:
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
City tax - €7/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
Проїзд в громадському транспорті
Маршрут нашої подорожі
Львів - Стрий - Калуш - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - Сонячний берег - Несебр - Созополь - Варна - Золоті Піски - Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Калуш - Стрий
Відправити заявку
День 1
07:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова
08:00 - виїзд групи зі Львова

Вільний час у Львові


Заїжджаємо в міста: Стрий, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці.

Перетин кордону

Нічний переїзд
День 2
Ранкове прибуття на Сонячний Берег.
Курорт Сонячний Берег - сучасний європейський курорт, що розвивається дуже стрімко. Іноді занадто гучний, іноді спокійний. Вогні Сонячного Берега вночі сяють яскравіше, ніж вдень. Життя тут не зупиняється ні на хвилину. Вдень, ввечері, вночі, рано вранці тут відпочивають, розслабляються, куштують болгарську кухню, танцюють під гучну музику, злітають вгору на атракціонах, занурюються з аквалангом або мріють на березі моря. Зайнявши весь простір від Несебра до Святого Власа, Сонячний Берег або Сл'нчев бряг, як називають його самі болгари, став центром молодіжного відпочинку влітку в Болгарії.

Поселення в готель
Вільний час
Відпочинок і знайомство із курортом

Пропонуємо відвідати хамам (23€). Хамам – це не просто масаж, це ціла церемонія, яка очищає розум і тіло.
Ночівля

Ніч в готелі
День 3
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсію на вибір (проїзд на громадському транспорті оплачується додатково):
Запрошуємо на екскурсію в м. Несебр (15€). Старий Несебр – це місто-музей, що занесене до Світової Спадщини ЮНЕСКО. Місто засноване понад 3000 років назад і є одним з найстаріших в Європі.

Прогулянка на кораблику (12€, екскурсія з Несебру). Щоб насолодитись Несебром та затокою Сонячного берега сповна, неодмінно потрібно побачити місцеві красоти з моря.

Запрошуємо на дегустацію болгарського вина (18€). Виноробні традиції на території Болгарії сягають сивої давнини. За твердженнями багатьох етнологів, територія країни є однією з найдавніших місцин культурного вирощування винограду та виготовлення вина.

Пропонуємо вечірню екскурсію «Болгарське село» (30€): У нас є прекрасна можливість відчути душу країни через знайомство з національною кухнею та місцевими традиціями! Запрошуємо в «Болгарське село», де на вас чекає вечеря і шоу-програма з традиційними болгарськими танцями та естрадним шоу в ресторані комплексу, розваги для дітей та дорослих. Запальні танці на вогні, конкурси, і багато болгарського смачного вина...

Ніч в готелі
День 4
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо екскурсію:
Созополь (25€) - це по справжньому вражаючий курорт, з видатною спадщиною! Місто засноване ще в 6-му столітті до н.е. грецькими колоністами. Вони заснували поселення на невеликому півострові, що омивається майже повністю Чорним морем.

Замок «Закоханий в вітер» (15€, екскурсія з Созополя). Перший і єдиний замок в Болгарії, котрий будує місцевий меценат, в минулому спортсмен по боротьбі й співробітник поліції, Георгі Тумпалов.

Пропонуємо заїхати у найбільший торговий центр Бургаса Galleria Mall Burgas (трансфер 7€ з Созополя за умови відвідування всієї групи). Galleria Mall Burgas перший сучасний торговий центр в місті і перший зелений торговий центр в Болгарії, який отримав сертифікат американської системи LEED.

Ніч в готелі
День 5
Вільний день на морі.

Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії - Варна» (30€). Варна - унікальне по своїй красі болгарське місто, яке вважається третім за величиною містом Болгарії після Софії та Пловдива. Варна розташувалася на узбережжі моря, а історія свідчить, що колись вона була великим економічним та торговим центром усієї Болгарії.

Пропонуємо екскурсію «Чудо природи - Вбиті Камні» (15€ + вх. квиток, екскурсія з Варни). Природній феномен «Вбиті камені» або «Кам'яний ліс» на території Болгарії науковці вивчають вже близько двох століть, та досі не можуть пояснити як з’явилось це чудо природи.

Екскурсія в монастир Аладжа та Золоті піски (15€ + вх. квиток, екскурсія з Варни). Монастир Аладжа - найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського Причорномор'я. Монастир Аладжа - одне з місцевих чудес, яке вам неодмінно варто відвідати, щоб перейнятися древньою історією.

Ніч в готелі
День 6
Вільний день на морі

Пропонуємо на вибір морські екскурсії:
«Морська прогулянка на яхті» (38€/25€) - із прозорим дном із відвідуванням ферми по вирощуванню мідій. Дегустація мідій та напої.
«Піратський круїз» (38€/25€) - це незабутня подорож, яка ніби перенесе нас у часи коли морями правили пірати. Все навколо буде занурювати в атмосферу пригод: стилізований корабель, цікава програма, морські бої. А також можливість полюбуватись панорамними видами затоки Сонячного Берега, поплавати та насолодитись смачним обідом і напоями.

Ніч в готелі
День 7
Виселення з готелю
12:00 – виїзд з Сонячного Берега
Нічний переїзд
День 8
Перетин кордону

Нічне прибуття до Луцька (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону)
Приєднуйтесь до нас у подорож
Відправляйте запит на участь у турі. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вами зателефонує наш представник і повідомить актуальну вартість туру, і варіанти, як ви можете забронювати собі місце.

Якщо у вас є запитання - отримайте безкоштовну консультацію. Натискайте "замовити дзвінок"
Вартість туру
виїзд зі Львова
проїзд автобусом євро-класу, харчування: сніданки, проживання в готелі, медичне страхування, супровід керівником групи входить у вартість туру
Дорослі
стандартна пропозиція
€88
діти
стандартна пропозиція
€88
КОЛИ ЇДЕМО?
графік виїздів
Червень 2021
07.06 - виїзд зі Львова
08.06 - виїзд зі Львова
Залишилися запитання?
ви можете написати нам натиснувши тут
Запит на участь у турі
Бажаєте з нами? заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами для бронювання туру
/відправляння заявки не несе для вас ніяких зобов'язань/
E-mail
Ваше імя
Телефон
Коментар
натискаючи кнопку «відправити заявку» Ви погоджуєтеся на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
Поширені запитання
Що таке "Обов'язковий депозит" ?
На суму депозиту ви замовляєте факультативні екскурсії, які доступні в турі.
Якщо обрані вами факультативні екскурсії по загальній варстості більші за суму депозиту - ви просто здійнюєте доплату різниці.
Факультативні екскурсії для дітей
Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об'єкти). Діти від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Умови проведення факультативних екскурсій
Мінімальна кількість учасників для здійснення факультативної програми - 20!
Додаткові послуги
Ви маєте можливість замовити додаткові послуги комфорту
Комфортне місце
€10/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
Одномісне розміщення
€70 (доплачується до загальної вартості туру)
Останній ряд
знижка €10 від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
Для наречених пар
знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
Додаткове вільне місце біля себе
додатково оплачується 75% до вартості туру.
Для організованих груп
15 чол. +1 чол. безкоштовно
30 чол. +2 чол. безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит
БРОНЮВАННЯ
Якщо ви вирішили їхати з нами до Болгарії, вкажіть дати поїздки та ваші контакти
Заповніть форму бронювання
Коментар
натискаючи кнопку «відправити заявку» Ви погоджуєтеся на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
НАШІ КОНТАКТИ
Туроператор "Адріатік Тревел"
79020, Україна, м. Львів, пр.Чорновола 75 (ЖК "Схід Сонця"),
13-ий поверх - оф. 67
+380 (93) 874 06 72
Бажаєте отримувати новини, акційні пропозиції та інформацію про нові програми?
Підписуйтесь на нашу інформаційну розсилку
натискаючи кнопку «підписатися» Ви погоджуєтесь на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
БОЛГАРІЯ COVID-info
Туристичний сезон в БОЛГАРІЇ розпочинається
1 травня 2021 р.
Міністр туризму Болгарії оголосила про відкриття туристичного сезону з 1 травня 2021 р.

На цей час профільними міністерствами розробляється план заходів щодо об’єктів розміщення, харчування та розваг для безпечного туризму в літньому сезоні.

Ранній старт сезону сплановано спеціально для того, щоб відпрацювати всі механізми та процедури, що приписані Міністерством охорони здоров’я.

За розпорядженням прем’єр-міністра готуються правила в’їзду та перебування туристів на території Болгарії. Планується надання «зеленого коридору» для в’їзду в Болгарію для туристів в т.ч з України.

Попередньо в’їзд до Болгарії буде можливий з трьох умов:
  • Вакцинація
  • За результатами дослідження на антитіла
  • За результатами ПЛР-тестів

З оригіналом постанови можна ознайомитися тут.