Автобусні тури з Адріатік тревел
Вітаємо!
Ділимося з вами корисними ресурсами, додатками та порадами

з 04 серпня 2021 року українці можуть безперешкодно в’їжджати на територію України за умови наявності документу про проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена ВООЗ до переліку дозволених) чи довідки 063-0 про першу вакцинацію.


В іншому разі особам, що в‘їжджають до України, потрібно буде встановити мобільний застосунок «Вдома» та піти на самоізоляцію.


Пройдіть реєстрацію нижче і вам відкриється доступ до інформації.


Застосунок для контролю за самоізоляцією
Задля протидії поширенню COVID-19 в Україні запущено мобільний застосунок «Вдома»
Якщо ви не вакциновані, після повернення з закордонної подорожі на територію України, вам потрібно встановити на свій мобільний телефон застосунок «Вдома».
Якщо ви маєте сертифікат вакциняції (1, 2 дози), якщо ви соба до 18 років - вам не потрібно встановлювати застосунок «Вдома».
Скачайте застосунок відповідно до тієї операційної системи, яка вставнолена на ваш мобільний телефон
Онлайн карти та навігатор
У разі, якщо ви замовили собі послуги інтернет в роумінгу, ви можете користуватися онлайн картами від Google. Для цього не потрібно нічого окремо встановлювати. Достатньо перейти за посилання: Google maps, мати доступ до інтернету та користуватися безкоштовним навігатором по місту.
У вільний час, після проведення екскурсії, навігатор допомже орієнтуватися по місту.
Застосунок для орієнтування по місту
Maps.me - надійний супутник у всіх ваших подорожах.
Встановіть застосунок на ваш мобільний телефон, завантажте карту тієї країни куди ви їдете і користуйтеся безкоштовним навігатором по місту, навіть без доступу до інтернету!

Скачайте застосунок відповідно до операційної системи, яка у встановлена у вас на телефон

У вільний час, після проведення екскурсії, навігатор допомже орієнтуватися по місту.

Перекладач

TripLingo - це більше, ніж будь-який звичайний додаток-перекладач. Воно пропонує безліч інших функцій, які роблять його ідеальним супутником в подорожах. Для початку, додаток пропонує колекцію з близько 1000 фраз на чотирьох різних мовах місцевого сленгу, які допомагають вам розмовляти, як місцеві жителі. Крім того, він також надає кілька важливих інструментів: калькулятор чайових, валют, щоб полегшити ваше життя в чужій країні.

Скачайте застосунок відповідно до тієї операційної системи, яка вставнолена на ваш мобільний телефон

Онлайн перекладач
У разі, якщо ви замовили собі послуги інтернет в роумінгу, ви можете кристуватися онлайн перекладачем від Google. Для цього не потрібно нічого окремо встановлювати. Достатньо перейти за посилання: Google translate, мати доступ до інтернету та користуватися безкоштовним перекладачем.
Мобільний інтернет
Якщо ви бажаєте бути в онлайні під час подорожі, почитайте наші рекомендації, щодо підключення інтернету у роумінгу.
Пам'ятайте! фото та відео душе швидко використають замовлені вами мегабайти інтернет-трафіку.
Скільки мегабайтів мені треба замовити?
Об'єм інтернет-трафіку, який вам вистачить для подорожі за кордон залежить від того, як ви будете користуватися мобільним інтернетом.
Якщо ви плануєте користуватися тільки месенджерами: viber, whatsapp, telegram, facebook massenger і відправляти повідомлення та здійснювати дзвінки через ці месенджери - в такому випадку ви використаєте мінімальний об'єм інтернет-трафіку.
Якщо ви плануєте обмінюватися фото/відео матеріалами через месенджери: viber, whatsapp, telegram, facebook massenger - то вага кожної надісланої фотографії та відео буде забирати придбаний інтернет-трафік. Одна фотографія може мати вагу від 5 до 8 Мб. А вага короткого відеофайлу може мати вагу від 20 до 50 Мб
Якщо ви плануєте користуватися усіма соцмережами: facebook, instagram, tik tok, месенджерами: viber, whatsapp, telegram, facebook massenger робити публікацію в соцмережах, сторіз - в такому випадку у вас використання інтернет-трафіку може сягати від 500 до 1000 мб за 1 день.
Якщо користуватися помірно усіма соцмережами, месенджерами, онлайн навігаторами то на подорож тривалістю 7 днів можна замовити пакет інтернету в роумінгу від 1 до 3 Гб.
Пам'ятайте! Що публікації в соцмережах з фото та відео можна робити підключившись до Wi-Fi готелі або якогось закладу харчування, де ви будете харчуватися.
Також рекомендуємо в налаштуваннях телефону відключити функції автоматичного оновлення застосунків через мобільний інтернет.
Скільки коштує інтернет в роумінгу?
У кожного мобільного оператора є свої тарифи на послуги інтернету у роумінгу. Коли ви перетнете кордон, вам надійде смс повідомлення з вітанням у іноземній країні та інформація про пакет інтернет послуг. Там буде вказано маленький об'єм інтернет-трафіку: 100 мб на добу. Ми рекомендуємо до перетину кордону підключити вигідніші пакети інтернет-послуг. Деталі гортайте нижче
Чи потрібен мені інтернет за кордоном?
Якщо ви не плануєте бути онлайн в мережі, отримувати повідомлення, дзвінки через месенджери та не плануєте робити публікації в соцмережах відразу на екскурсіях - ви можете користуватися тільки Wi-Fi в готелі або закладах харчування і не замовляти пакет інтернету у роумінгу
Kyivstar
Якщо ви абонент мобільного оператора Київстар, можете скристатися пропозицією: Ідеальний роумінг. Отримайте спеціальні умови користування інтернетом у роумінгу. Введіть свій номер телефону на сайті київстар за посиланням, та перевірте персональну пропозицію. Скористатися пакетом Ідеальний роумінг та переглянути детальні умови можуть тільки абоненти Київстар.
підключити інтернет
Lifecell
Якщо ви абонент мобільного оператора Лайфсел, можете скористатися можливістю замовити інтернет у роумінгу за спеціальними умвами. Для цього необхідно перейти на сайт лайфсел за посиланням та замовити послугу "Роумінг онлайн"
підключити інтернет
Vodafone
Якщо ви абонент мобільного оператора Водафон, можете скористатися можливістю замовити інтернет у роумінгу за спеціальними умовами. Для цього необхідно перейти на сайт водафон за посиланням та замовити пакет гігабайтів, який вам підходить.
підключити інтернет
Корисна інформація

відправляючись у подорож скористайтеся нашими порадами, щоб ваші емоції були позитивними

Страхування
Поліс медичного страхування включений у вартість туру. Якщо у вас трапився страховий випадок, повідомте пр це керівника групи та звертайтеся до страхової компанії. Реквізити вказані у страховому полісі
Медичні препарати
Для збереження власного здров'я під час поїздки, візміть з собою лікарські засоби які вам необхідні та які не заборонені країною перебування.
Взуття
Наші тури - це екскурсійні тури, під час яких ми багато ходимо пішки. Тому візьміть з собою у подорож зручне взуття.
Комфорт в автобусі
Невеличка подушка та плед в салоні автобуса зроблять ваш переїзд більш комфортним, особливо якщо в турі є нічні переїзди.
Речі у автобусі
Складіть свої речі так, щоб у салоні автбуса були тільки ті речі, які необхідні під час переїзду (документи, теплі речі, їжа, ліки, парасоля, фото/відео пристрої
ІНСТРУКЦІЯ
з встановлення та активації застосунку Вдома
Особи, які здійснюють перетин державного кордону і в'їжджають на територію України можуть безперешкодно в’їжджати на територію України за умови наявності документу про проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена ВООЗ до переліку дозволених) чи довідки 063-0 про першу вакцинацію.

В іншому разі особам, що в‘їжджають до України, потрібно буде встановити мобільний застосунок «Вдома» та піти на самоізоляцію. Якщо ви бажаєте припинити режим "самоізоляції" вам необхідно пройти тестування методом ПЛР у лабораторії, яка відправляє результати на сервер застосунку "Вдома". (перед здачею ПЛР-тесту, запитайте у лабораторії, чи відправляють вони дані в застосунок "Вдома". У разі отримання негативного результату в застосунку "Вдома" будо відображатися повідомлення завершення терміну самоізоляції.

для того, щоб встановити застосунок собі на телефон, натисніть кнопку нижче, згідно того, яка операційна система в вашому телефоні:
AppStore (для пристроїв iPhone) чи PlayMarket (для пристроїв Android).

Застосунок «Вдома» можливо встановити лише на українські номери телефону (+380) – для реєстрації в застосунку абоненту надсилається СМС з кодом підтвердження, який потрібно ввести у застосунок.
Після того, як ви встановили застосунок на телефон, необхідно пройти коротку реєстрацію: спочатку ввести номер телефону та отримати короткий код-доступ. Далі ввести прізвище, ім’я, по батькові, а також серію та номер паспорту. Ці дані мають бути перевірені прикордонною службою. Не натискайте кнопку "прикордонник перевірив". Цю кнопку натискає прикордонник.
Після цього застосунок попросить надати доступ до вашої геолокації та підтвердити місце самоізоляції, вказавши точну адресу, де ви перебуватимете у цей час.
Вам надається 72 години для того, щоб доїхати до місця самоізоляції (місце вашого проживання). Якщо ви вирішили здати ПЛР-тест і знятися з самоізоляції, не натискайте кнопку "Я ВЖЕ НА МІСЦІ". Поки не вийшов час, ви маєте можливість відвідати лабораторію, пройти тестування методом ПЛР (лабораторія сама передасть результат ПЛР-тесту в електронну систему) і після отримання негативного результату ваш термін самоізоляції буде завершено. Про це буде вказано у застосунку "Вдома". Після того, як ви повернетеся від лабораторії до дому, після цього ви можете натиснути кнопку "Я ВЖЕ НА МІСЦІ"
Після цього у додатку стане активною кнопка «ЗАВЕРШИТИ САМОІЗОЛЯЦІЮ».


Якщо ви бажаєте пройти 14-денну самоізоляцію, вже після прибуття до місця самоізоляції (до дому), необхідно буде натиснути кноку "Я ВЖЕ НА МІСЦІ", надіслати фотопідтвердження. Застосунок «Вдома» попросить вас зробити деталізоване фото обличчя з усіх ракурсів. Будуь надані підказки, як зробити фото. Після 14 днів вам прийде повідомлення про завершення терміну самоізоляції. У застосунку стане активною кнопка «ЗАВЕРШИТИ САМОІЗОЛЯЦІЮ».
НАШІ КОНТАКТИ
Туроператор "Адріатік Тревел"
79020, Україна, м. Львів, пр.Чорновола 75 (ЖК "Схід Сонця"),
13-ий поверх - оф. 67
+38 (063) 025-01-44