У всій красі. Чарівна Хорватія

Екскурсійний автобусний тур до Хорватії зі Львова
Виїзд
Виїжджаємо зі Львова
Тривалість
Тур на 11 днів
Вартість
Вартість туру від 475 Євро*
Для кого
Без вікових обмежень

Автобусний тур до Хорватії: "У всій красі. Чарівна Хорватія"

Відвідаємо Макарська, о. Хвар, Оміш, Спліт, о. Крк, Дубровник, Брела, Слунь, Біоград-на-Мору, Егер

Прямуємо в Хорватію, нас зустрічає Макарська Рив’єра, особливість цього місця - пляжі, які є одними з кращих в Хорватії. Тут екологічно чисте і ласкаве море, природа, незаймана цивілізацією. Відпочиваємо, купаємось в морі, засмагаємо… Маємо можливість відвідати острів Хвар - це один із найпрекрасніших островів світу, тут поєднуються безкрайні лавандові поля з сосновими лісами, вражає надзвичайної краси архітектура , як в справжній середземноморській казці.

А ще можемо заїхати в Оміш – містечко, яке вражає своїми краєвидами, архітектурою, колись це поселення вважалося домом піратів.

Відвідаємо парк «Крка» унікальний каскадом природних водоспадів, озерами і красивими островами в центрі річки.

Потрапимо в Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, грандіозне місто-фортеця з дивовижною історією.

Можемо також відвідати унікальний парк Плітвицькі озера – це справжнє природне диво світу. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів. По дорозі можемо заїхати в Егер і потрапити на дегустацію молодого вина зі смачним гуляшем в невеликих винних погребах.
Приєднуйтесь до нас у подорож
Якщо бажаєте дізнатися детальніше про цей тур - гортайте далі.
Якщо виникли запитання - отримайте безкоштовну консультацію, натискайте "замовити дзвінок"

*Відправлення запиту не несе для Вас жодних зобов'язань. Ми надамо більше інформації про цю подорож і запросимо Вас приєднатися у зручні для вас дати

Вартість туру включає:
Проїзд у автобусі єврокласу
Супровід керівником групи
Проживання готель 3*
Харчування: сніданки та вечері
Медичне страхування
Додатково оплачується:
Обов'язкова екскурсія: «місто Спліт та Трогір» (25€)
Проїзд у громадському транспорті
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати
City tax - €1,5-2/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
Маршрут нашої подорожі
Львів - Стрий - Мукачево - Загреб - Опатія - Ровінь - Пореч - о. Крк - Слунь - Пула - Шибеник - Спліт - Трогір - Макарська - Дубровник - о. Хвар - Брела - Стрий - Мукачево - Львів
Відправити заявку
День 1
06:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова
06:50 - виїзд на здачу тестів ПЛР
Вільний час у Львові

Запрошуємо на пішохідну екскурсію Львовом (у вартості туру). Львів - культурна столиця Західної України. «Королівське місто», «Місто Лева», «столиця Галичини», «маленький Відень» «маленький Париж», і ще багато епітетів, які мабуть Ви не раз чули.

Виїзд із Львова
Заїжджаємо в Стрий та Мукачево

Перехід кордону
Нічний переїзд в Хорватію - Макарська Рив'єра
День 2
Сніданок
Виселення з готелю

Нас чекає перше знайомство з Хорватією!

Оглядова екскурсія Загребом – столицею Хорватії (входить у вартість).
Старовинне місто Загреб засноване близько 900 років тому, з прекрасно збереженим історичним центром, запрошує гостей.

Переїзд на узбережжі Адріатики
Пропонуємо відвідати «Фешенебельний курорт – Опатія» (трансфер + екс. 15€, трансфер 10€).
Назва міста Опатія походить від слова «абатство», адже саме монахи-бенедиктинці заклали тут в 16м столітті своє абатство.

Поселення в готель.
Вечеря

Не існує кращого способу познайомитися з Морським курортом, ніж насолодитися його красою вбраного в «Намисто вечірніх вогнів» (30€) й ароматі Олеандрів, що доносяться з берега, стискаючи при цьому келих прохолодного чудового вина.

Ніч в готелі
День 3
Сніданок
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо: Пореч і Ровінь (30€ + вх. квиток). Пореч - найбільший туристичний центр Істрії та Хорватії. Заснування міста датовано періодом близько двох тисяч років тому. Саме місто розташувалося в однойменній лагуні, з чудернацькою порізаною береговою лінією.

Вечеря
Ніч в готелі

День 4

Сніданок
Вільний день на морі

Сьогодні у вас буде можливість відвідати найбільший хорватський острів, завдяки своїй красі, вже з давніх часів його називали «Золотий острів» (25€). Острів Крк - це серце Хорватії. Тут є пляжі, красиві поселення, парк національного значення і мальовнича природа.

Вечеря
Ніч в готелі
День 5
Сніданок
Виселення з готелю
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
У самому серці Хорватії знаходиться Національний парк Плітвицькі озера (28€ + вх. квиток) - Край падаючих озер, який ось уже яке століття об'єднує людей. У 1949 році було прийнято рішення, зберегти цей куточок світу для майбутніх поколінь, тоді Плітвицкі озера стали першим національним парком Хорватії.

Пула (25€). Це місто вважається найбільш незвичайним і загадковим з хорватських міст. Це пов'язано з багатством історії, яка в значній мірі впливала на формування культури, архітектури, місцевих традицій.

Переїзд в курорт Примоштен (Центральна Далматія) – «Золоту квітку Європи»

Поселення в готель

Вечеря

Ніч в готелі

День 6
Сніданок
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пропонуємо відвідати « Ізюминки Центральної Далматії»
Для початку познайомимось з м. Шибеник (15€) — надзвичайним хорватським містом, що привертає увагу туристів чистими пляжами, старовиною самобутньою архітектурою та визначними пам'ятками. Собор Святого Якова, ренесансна будівля міської ратуші, церква святої Варвари, мальовнича набережна і це далеко не повний перелік туристичних цікавинок Шибеника.

Продовжити пропонуємо в долині річки Крка, де розташувалось Національний парк «Крка» (10€ + вх. квиток, екскурсія з Шибеника) площею 109 кв. км. «Крка» унікальний каскадом природних водоспадів, озерами і красивими островами в центрі річки.

Вечеря

Ніч в готелі

День 7
Сніданок
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо:
Пропонуємо відвідати Національний парк Корнати (45€) – рай для яхтсменів та драйверів. Ірландський письменник Джордж Бернард Шоу якось дуже поетично описав цей архіпелаг: «В останній день Творіння Бог побажав увінчати свою роботу із сліз, та дихання зірок й створив Корнати.

Вечеря

Ніч в готелі

День 8
Сніданок
Виселення з готелю

У вільний час пропонуємо:
Екскурсію в місто Спліт та Трогір (25€). Наша екскурсія почнеться зі знайомства з середньовічним містом Трогір, який сьогодні знаходиться в списках ЮНЕСКО. Саме тут зосереджені найпопулярніші пам'ятки. Серцем східній частині старого міста є головна площа і собор Святого Ловро, який є одним з найстаріших архітектурних пам'яток Хорватії. В кінці екскурсії буде можливість спробувати відоме морозиво на набережній Трогіра.
Продовжимо екскурсією в м. Спліт – унікальне місто музей, оточене стінами стародавнього палацу. Під час екскурсії, Ви побачите міську гавань, підвальні приміщення, собор святого Дуйе, його дзвіницю і храм Юпітера, відвідаємо знаменитий вестибюль - великий круглий зал з купольним склепінням, який з'єднаний з особистими покоями імператора, оглянемо нову частину міста, залізні міські ворота, стару ратушу, площу братів Радич і гору Марян, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на місто і бухту.
Вільний час для купання. Пляжі Спліта дуже чисті, море - яскраво-бірюзове завдяки кварциту, поклади якого знаходяться на дні, і дуже прозоре.
Переїзд в в регіон Макарська Рив'єра - один з найпопулярніших курортів Хорватії, це розвинена туристична інфраструктура, відмінні пляжі, м'який середземноморський клімат.

Поселення в готель
Ніч в готелі
День 9
Сніданок
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсію в місто Дубровник (35€, трансфер – 28€). Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани.

Екскурсія на острів Хвар (40€ / 33€). Знайомство з красивими містами Хорватії: м Хвар, і м Стар Град.
Стародавнє місто Старі Град розташоване в північно-західній частині острова Хвар. На березі лісистої бухти, поряд з різноманітністю зелено-блакитної сцени первісного Середземномор'я, Старі Град відкриє Вам збережені кам'яні будинки, барочні церкви, ренесансні замки та особняки.

У вечірній час пропонуємо трансфер у м. Макарська (15€).
Коли сонце за островами заходить у водах Адріатики та м’якими тонами на Рив’єру спускається вечір, пропонуємо відвідати центральне місто регіону – Макарська.

Поселення в готель
Вечеря
Ніч в готелі
День 10
Сніданок
Виселення з готелю

Пропонуємо трансфер в Брелу на найкрасивіший пляж Пунта Рата (15€). Брела відома дивовижною красою природи, яка залишилася недоторканою незважаючи на розвинену інфраструктуру. Пляж Пунта Рата з кришталево чистим морем, який американський журнал Форбс включив в список десяти найкрасивіших пляжів в світі і поставив на перше місце серед європейських пляжів. Пляж має сертифікат якості пляжів «блакитний прапор».

Нічний переїзд
День 11
Перетин кордону.
Можлива висадка по маршруту: Мукачево, Стрий.
Вечірній приїзд до Львова (залежить від проходження кордону)
Приєднуйтесь до нас у подорож
Відправляйте запит на участь у турі. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вами зателефонує наш представник і повідомить актуальну вартість туру, і варіанти, як ви можете забронювати собі місце.

Якщо у вас є запитання - отримайте безкоштовну консультацію, натискайте "замовити дзвінок"
Вартість туру
виїзд зі Львова
проїзд автобусом євро-класу, харчування: сніданки, проживання в готелі, медичне страхування, супровід керівником групи входить у вартість туру
Дорослі
стандартна пропозиція
від €495
діти
стандартна пропозиція
від €495
Дорослі
стандартна пропозиція
від €475
+ екскурсія €25
діти
стандартна пропозиція
від €475
+ екскурсія €25
КОЛИ ЇДЕМО?
графік виїздів
Червень 2021
02.06 - виїзд зі Львова
09.06 - виїзд зі Львова
16.06 - виїзд зі Львова
23.06 - виїзд зі Львова
30.06 - виїзд зі Львова
Липень 2021
07.07 - виїзд зі Львова
14.07 - виїзд зі Львова
21.07 - виїзд зі Львова
28.07 - виїзд зі Львова
Серпень 2021
04.08 - виїзд зі Львова
11.08 - виїзд зі Львова
18.08 - виїзд зі Львова
25.08 - виїзд зі Львова
Залишилися запитання?
ви можете написати нам натиснувши тут
Запит на участь у турі
Бажаєте з нами? заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами для бронювання туру
/відправляння заявки не несе для вас ніяких зобов'язань/
натискаючи кнопку "відправити заявку" ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних
Поширені запитання
Що таке "Обов'язковий депозит" ?
На суму депозиту ви замовляєте факультативні екскурсії, які доступні в турі.
Якщо обрані вами факультативні екскурсії по загальній варстості більші за суму депозиту - ви просто здійнюєте доплату різниці.
Факультативні екскурсії для дітей
Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об'єкти). Діти від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Умови проведення факультативних екскурсій
Мінімальна кількість учасників для здійснення факультативної програми - 20!
Додаткові послуги
Ви маєте можливість замовити додаткові послуги комфорту
Комфортне місце
€10/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
Одномісне розміщення
€70 (доплачується до загальної вартості туру)
Останній ряд
знижка €10 від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
Для наречених пар
знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
Додаткове вільне місце біля себе
додатково оплачується 75% до вартості туру.
Для організованих груп
15 чол. +1 чол. безкоштовно
30 чол. +2 чол. безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит
БРОНЮВАННЯ
Якщо ви вирішили вирушити з нами в подорож, вкажіть дати поїздки та ваші контакти
Заповніть форму бронювання
Коментар
натискаючи кнопку "відправити заявку" ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних
НАШІ КОНТАКТИ
Туроператор "Адріатік Тревел"
79020, Україна, м. Львів, пр.Чорновола 75 (ЖК "Схід Сонця"),
13-ий поверх - оф. 67
+380 (93) 874 06 72
Бажаєте отримувати новини, акційні пропозиції та інформацію про нові програми?
Підписуйтесь на нашу інформаційну розсилку
натискаючи кнопку «підписатися» Ви погоджуєтесь на обробку та зберігання наданих вами персональних даних