Adriatic travel
Автобусні рейси до Чорногорії
Автобусні рейси до Чорногорії
сезон Літо 2021
Львів - Будва - Львів
01.06 - 31.08
середа, субота
Вартість проїзду
Вартість проїзду для дітей та дорослих однакова
зі Львова
  • 01.06 - 31.08
  • виїзди щосереди, щосуботи
  • час: 06:000
від €80/особа
ЗАБРОНЮВАТИ

Графік руху дивіться нижче

Львів - будва - львів
Автобуси обладнані кондиціонерами, аудіо, відео системами, туалетами.

Автобус супроводжують керівники групи.

Орієнтовний час в дорозі - 24 години.
На території Румунії передбачена зупинка на обід.
Передбачені зупинки кожні 3-4 години.

Графік руху: Львів -Будва

01.06 - 31.08
щосереди, щосуботи
06:00
06:00
Львів
Місце посадки/висадки: головний автовокзал (вул. Стрийська 109)
07:30
07:30
Стрий
Місце посадки/висадки: заправка «ОККО», вул. Львівська
10:00
10:00
Мукачево
Місце посадки/висадки: заправка «UPG», вул Львівська 1-ж
11:00
11:00
Дяково
Переїзд по Румунії
Передбачена зупинка на обід (за бажанням, за власні кошти)
11:00
11:00
Петровац
11:30
11:30
Рафаіловичі
11:45
11:45
Бечічі
12:00
12:00
Будва
Дати рейсів: 01.06 - 31.08
Львів - Будва -Львів
Маршрут по Україні: Львів, Стрий, Мукачево, Дяково
Маршрут по Болгарії: Петровац, Рафаіловичі, Бечічі, Будва

Графік руху: Будва - Львів

01.06 - 31.08
щочетверга, щонеділі
21:00
21:00
Будва
21:15
21:15
Будва
21:30
21:30
Рафаіловичі
22:00
22:00
Петровац
Переїзд по Румунії
Передбачена зупинка на обід (за бажанням, за власні кошти)
Дяково
Мукачево
Місце посадки/висадки: заправка «UPG», вул Львівська 1-ж
Стрий
Місце посадки/висадки: заправка «ОККО», вул. Львівська
Львів
Місце посадки/висадки: головний автовокзал (вул. Стрийська 109)
Дати рейсів: 01.06 - 31.08
Львів - Будва -Львів
Маршрут по Україні: Львів, Стрий, Мукачево, Дяково
Маршрут по Болгарії: Петровац, Рафаіловичі, Бечічі, Будва
Важлива інформація в дорогу
Посадка туристів в автобус
Посадка розпочинається за 30 хв. до виїзду. Просимо не спізнюватись, автобус слідує за графіком. В разі спізнення автобус очікує максимум 10 хв.
Посадка в автобус здійснюватиметься після вимірювання температури та при наявності захисної маски
Правила поведінки туристів в автобусі
Витяг з Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 18 лютого 1997 р. N 176

пасажиру забороняється:
  • під час руху відволікати увагу водія від керування транспортним засобом;
  • порушувати громадський порядок;
  • посадка та проїзд в автобусі у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння
  • категорично забороняється розпивати спиртні напої під час подорожі;
  • ходити по автобусі під час руху (штраф оплачує порушник ПДР);
  • розміщувати багаж у тих місцях, де це перешкоджає вільному пересуванню пасажирів по салону;
  • перевозити багаж та ручну поклажу на сидінні;
  • зберігати на верхніх полицях скляну тару, легкозаймисті та вибухонебезпечні та інші речі, які можуть травмувати пасажирів
Туалет в автобусі
Туалет зачинений в санітарних цілях. Для користування туалетом передбачені санітарна зупинки кожних 3-4 години у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами
Туалети по маршруту

Під час руху по маршруту туалети є платними. Просимо мати із собою дрібні гроші для оплати (євро, долари).

Гарячі напої у автобусі

Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі не будуть подаватися! Заборонено Законом в санітарних цілях!

Матеріальна відповідальність

Пасажир несе матеріальну відповідальність за пошкоджене майно в автобусі

Місце посадки/висадки

У разі зміни місця посадки або висадки на курортах турист зобов’язаний повідомити про це керівника групи на рейсі. Кількість та місця зупинок визначені маршрутною програмою

Спізнення на посадку

У разі спізнення на посадку в автобус пасажир зобов’язаний зв’язатись з керівником групи за телефоном вказаним у інфо листі, надати інформацію щодо свого місця знаходження та самостійно вирішити питання приєднання до основного складу групи

Безпека дітей

Увага! Безпека дітей, які подорожують разом з батьками чи окремими керівниками груп (вчителі, вихователі), збереження їх здоров’я та контроль за поведінкою належить до обов’язків батьків (вчителів, вихователів). Керівник групи (представник перевізника, туристичної компанії) здійснює загальний контроль за дотриманням порядку виконання програми та успішне її завершення

Робота митних та прикордонних служб

Перевізник та туристична компанія не несуть відповідальності за роботу митних та прикордонних служб, затори на дорогах, погодні умови, що спричинили зміну графіку руху автобуса, а також за втрачені документи (паспорти, доручення на дітей та ін.)

Особисті речі

Перевізник та туристична компанія не несуть відповідальності за залишені в салоні автобуса особисті речі, кошти та документи

Зручні речі у дорозі

Для зручності рекомендуємо мати із собою в дорозі вільний одяг і взуття, маленьку підголівну подушечку. Палити в салоні автобуса забороняється;

КОРДОН

Проходження паспортного та митного контролю
При наявності необхідного пакету документів Ви разом із групою проходите паспортний та митний контроль
Тривалість проходження кордону
Процедура перетину кордону може тривати близько 4 годин і більше, тому варто запастися терпінням
Норми ввозу продуктів
До країн Євросоюзу дозволяється ввозити 2 пачки сигарет, 1 л. міцного алкогольного напою, або 2 л. вина, або 5 л. пива на особу. Штраф за перевищення ліміту 100 евро за одиницю надлишку
Огляд багажу

Під час проходження митного контролю можуть попросити пред'явити до огляду багаж. На території кордону НЕ МОЖНА виходити з автобусу без дозволу прикордонників, курити, знімати на фото і відеоплівку

Запитання від митників

На поставлені запитання відповідати чітко та лаконічно, не жартувати. Переборовши всі ці нудні, але неминучі вимоги, Ви нарешті потрапите на територію Болгарії

Етикет поведінки

Щиро просимо всіх туристів не порушувати вимог, відносно перебування на території держав Шенген договору, ближнього зарубіжжя, а також не забувати про етикет, про рівень свого виховання і про почуття гумору.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Велике прохання, в день виїзду з Болгарії, не вимикати телефони і слідкувати за наявністю коштів на рахунку для можливості супроводжуючим зв’язатися з пасажирами в разі форс-мажорних обставин.

За несвоєчасне повідомлення пасажирами про форс-мажорні обставини, спізнення на автобус, неявку пасажирів на зупинку, в разі повідомлення туристом або туристичною фірмою неправильних телефонів пасажирів!


Перевізник та туристична компанія не несуть відповідальності за їхню посадку на рейс!

Забронюйте місця вже зараз
Відправте заявку на бронювання, вкажіть кількість осіб та дати поїздки: виїзд до Чорногорії і виїзд до України
Якщо у вас виникли запитання, ви можете їх відправити натиснувши сюди

Графік руху та маршрут

Наші контакти
Туроператор "Адріатік Тревел"
79020, Україна, м. Львів, вул. Лемківська 9а,
9-ий поверх - оф. 93. (заїзд з вул. Чорновола)
+38 (063) 025-01-44
+38 (098) 027-76-70
+38 (050) 208-50-79

+38 (032) 232-88-71