Так ось воно, море!

Автобусний тур до Болгарії з Луцька
Виїзд
Виїжджаємо з Луцька
Тривалість
Тур на 10 днів
Вартість
Вартість туру від 153 Євро*
Для кого
Без вікових обмежень

Автобусний тур: "Так ось воно, море"

Подорож до Болгарії
Відвідаємо такі міста: Сонячний берег, Несебр, Созополь, Варна, Золоті Піски, Шумен, Великий Преслав, Пловдив

В України їдемо через міста: Рівне, Дубно, Кременець, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці

умови в'їзду на територію Болгарії


Екскурсійна програма з відпочинком на морі.
Відвідаємо Курорт Сонячний Берег - сучасний європейський курорт, що розвивається дуже стрімко. Іноді занадто гучний, іноді спокійний. Відправимося на екскурсію в м. Несебр, за бажання можливо здійснити морську прогулянку на кораблику. Продегустуємо болгарські вина, а ввечрі рекомендуємо взяти екскурсію «Болгарське село» - прекрасна можливість відчути душу країни через знайомство з національною кухнею та місцевими традиціями!

Бажаючі матимуть можливість відправитися до Созопля - це по справжньому вражаючий курорт, з видатною спадщиною! Місто засноване ще в 6-му столітті до н.е. грецькими колоністами.
Відвідаємо Замок «Закоханий в вітер»Перший і єдиний замок в Болгарії, котрий будує місцевий меценат, в минулому спортсмен по боротьбі й співробітник поліції, Георгі Тумпалов.

Далі у нас буде екскурсія «Морська столиця Болгарії - Варна». Варна - унікальне по своїй красі болгарське місто, яке вважається третім за величиною містом Болгарії після Софії та Пловдива.

Екскурсія «Чудо природи - Вбиті Камні» для тих хто полюбляє дізнаватися про різні чудеса світу. Природній феномен «Вбіті камені» або «Кам'яний ліс» на території Болгарії науковці вивчають вже близько двох століть, та досі не можуть пояснити як з’явилось це чудо природи.

Для тих хто цікавиться духовною культурою країн пропонуємо екскурсія в монастир Аладжа та Золоті піски. Монастир Аладжа - найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського Причорномор'я.

Екскурсія в місто Пловдив. Пловдив – одне з найстаріших міст Європи. Важко повірити, та друге за величиною і значимістю місто Болгарії є старшим за Афіни, Рим та Константинополь.

Екскурсія: «Вікно у історію Болгарії: Шумен – Мадара – Велики Преслав». Екскурсія розпочнеться з знайомства з одним з найбільших міст Болгарії – м. Шемен. Воно знаходиться за балканськими горами на плато, між двох берегів річки Поройна.

Любителям водяних розваг запропонуємо відвідати один з кращих аквапарків країни - Аквапарк "Action Waterpark"

А фанати шопінгу зможуть відвести душу у торговому центрі Бургаса Galleria Mall Burgas

Приєднуйтесь до нас у подорож

Якщо бажаєте дізнатися детальніше про цей тур - гортайте далі.
Якщо виникли запитання - отримайте безкоштовну консультацію. Натискайте "замовити дзвінок"

*Відправлення заявки не несе для Вас жодних зобов'язань. Ми надамо більше інформації про цю подорож і запросимо Вас приєднатися у зручні для вас дати

Вартість туру включає:
Проїзд у автобусі єврокласу
Супровід керівником групи
Проживання : апартаменти з власною кухнею
Медичне страхування
Оглядова екскурсія в Несебрі
Додатково оплачується:
Факультативні екскурсії
Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
City tax - €7/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
Обов'язкова доплата за навушники - 2€/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
Проїзд в громадському транспорті
Маршрут нашої подорожі
Луцьк - Рівне - Дубно - Кременець - Тернопіль - Івано-Франківськ - Коломия - Чернівці - Сонячний берег - Несебр - Созополь - Варна - Золоті Піски - Шумен - Великий Преслав - Пловдив - Чернівці - Коломия - Івано-Франківськ - Тернопіль - Кременець - Дубно - Рівне - Луцьк
Відправити заявку
День 1
04:30 - збір групи у м. Луцьк
04:55 - виїзд з Луцька


Заїжджаємо в міста: Рівне, Дубно, Кременець, Тернопіль, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці.

Перетин кордону

Нічний переїзд
День 2
Ранкове прибуття на Сонячний Берег
Курорт Сонячний Берег - сучасний європейський курорт, що розвивається дуже стрімко. Іноді занадто гучний, іноді спокійний.

Поселення в комфортабельні апартаменти з власною кухнею, де Ви зможете готувати страви з свіжих овочів, фруктів та морепродуктів
Вільний час
Відпочинок і знайомство із курортом

Пропонуємо відвідати Хамам (23€). Хамам – це не просто масаж, це ціла церемонія, яка очищає розум і тіло.

Ніч в готелі
День 3
Вільний день на морі

Запрошуємо на екскурсію в м. Несебр (у вартості туру). Старий Несебр – це місто-музей, що занесене до Світової Спадщини ЮНЕСКО. Місто засноване понад 3000 років назад і є одним з найстаріших в Європі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсію на вибір (проїзд на громадському транспорті оплачується додатково):

Прогулянка на кораблику (12€, екскурсія з Несебру). Щоб насолодитись Несебром та затокою Сонячного берега сповна, неодмінно потрібно побачити місцеві красоти з моря. Морська подорож у супроводі цікавих розповідей гіда подарує незабутні емоції.

Запрошуємо на дегустацію болгарського вина (18€). Виноробні традиції на території Болгарії сягають сивої давнини.

Пропонуємо вечірню екскурсію «Болгарське село» (30€): У нас є прекрасна можливість відчути душу країни через знайомство з національною кухнею та місцевими традиціями!

Ніч в готелі
День 4
Вільний день на морі

У вільний час пропонуємо екскурсію:
Созополь (25€) - це по справжньому вражаючий курорт, з видатною спадщиною! Місто засноване ще в 6-му столітті до н.е. грецькими колоністами.

Замок «Закоханий в вітер» (15€, екскурсія з Созополя). Перший і єдиний замок в Болгарії, котрий будує місцевий меценат, в минулому спортсмен по боротьбі й співробітник поліції, Георгі Тумпалов.

Пропонуємо заїхати у найбільший торговий центр Бургаса Galleria Mall Burgas (трансфер 7€ з Созополя за умови відвідування всієї групи). Galleria Mall Burgas перший сучасний торговий центр в місті і перший зелений торговий центр в Болгарії, який отримав сертифікат американської системи LEED.

Ніч в готелі
День 5
Вільний день на морі.

Запрошуємо на екскурсію «Морська столиця Болгарії - Варна» (30€). Варна - унікальне по своїй красі болгарське місто, яке вважається третім за величиною містом Болгарії після Софії та Пловдива.

Пропонуємо екскурсію «Чудо природи - Вбиті Камні» (15€ + вх. квиток, екскурсія з Варни). Природній феномен «Вбіті камені» або «Кам'яний ліс» на території Болгарії науковці вивчають вже близько двох століть, та досі не можуть пояснити як з’явилось це чудо природи.

Екскурсія в монастир Аладжа та Золоті піски (15€ + вх. квиток, екскурсія з Варни). Монастир Аладжа - найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського Причорномор'я. Монастир Аладжа - одне з місцевих чудес, яке вам неодмінно варто відвідати, щоб перейнятися древньою історією.

Ніч в готелі
День 6
Вільний день на морі

Пропонуємо на вибір морські екскурсії:
«Морська прогулянка на яхті» (38€/25€) - із прозорим дном із відвідуванням ферми по вирощуванню мідій. Дегустація мідій та напої.
«Піратський круїз» (38€/25€) - це незабутня подорож, яка ніби перенесе нас у часи коли морями правили пірати. Все навколо буде занурювати в атмосферу пригод: стилізований корабель, цікава програма, морські бої. А також можливість полюбуватись панорамними видами затоки Сонячного Берега, поплавати та насолодитись смачним обідом і напоями.

Ніч в готелі
День 7
Вільний день на морі

Запрошуємо на екскурсію в місто Пловдив (35€). Пловдиводне з найстаріших міст Європи. Важко повірити, та друге за величиною і значимістю місто Болгарії є старшим за Афіни, Рим та Константинополь.

Ніч в готелі
День 8
Вільний день на морі

Пропонуємо відвідати екскурсію: «Вікно у історію Болгарії: Шумен – Мадара – Велики Преслав» (30€).
Наша екскурсія розпочнеться з знайомства з одним з найбільших міст Болгарії – м. Шумен. Воно знаходиться за балканськими горами на плато, між двох берегів річки Поройна.

Ніч в готелі
День 9
Виселення з апартаментів
Відпочинок на морі

Пропонуємо відвідати один з кращих аквапарків країни - Аквапарк "Action Waterpark" (трансфер 10€ + вх. квиток). Територія аквапарку просто вражає! На площі 36 000 м. розташовано 30 водних атракціонів, деякі з яких є унікальними та не мають аналогів у Болгарії,

Нічний переїзд
День 10
Перетин кордону

Нічне прибуття до Луцька (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону)
Приєднуйтесь до нас у подорож
Відправляйте запит на участь у турі. Це ні до чого Вас не зобов'язує. Вами зателефонує наш представник і повідомить актуальну вартість туру, і варіанти, як ви можете забронювати собі місце.

Якщо у вас є запитання - отримайте безкоштовну консультацію. Натискайте "замовити дзвінок"
Вартість туру
виїзд зі Львова
проїзд автобусом євро-класу, харчування: сніданки, проживання в готелі, медичне страхування, супровід керівником групи входить у вартість туру
Дорослі
стандартна пропозиція
€153
діти
стандартна пропозиція
€153
КОЛИ ЇДЕМО?
графік виїздів
Червень 2021
05.06 - виїзд зі Львова
09.06 - виїзд зі Львова
Залишилися запитання?
ви можете написати нам натиснувши тут
Запит на участь у турі
Бажаєте з нами? заповніть заявку і ми зв'яжемося з вами для бронювання туру
/відправляння заявки не несе для вас ніяких зобов'язань/
E-mail
Ваше імя
Телефон
Коментар
натискаючи кнопку «відправити заявку» Ви погоджуєтеся на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
Поширені запитання
Що таке "Обов'язковий депозит" ?
На суму депозиту ви замовляєте факультативні екскурсії, які доступні в турі.
Якщо обрані вами факультативні екскурсії по загальній варстості більші за суму депозиту - ви просто здійнюєте доплату різниці.
Факультативні екскурсії для дітей
Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об'єкти). Діти від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Умови проведення факультативних екскурсій
Мінімальна кількість учасників для здійснення факультативної програми - 20!
Додаткові послуги
Ви маєте можливість замовити додаткові послуги комфорту
Комфортне місце
€10/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
Одномісне розміщення
€70 (доплачується до загальної вартості туру)
Останній ряд
знижка €10 від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
Для наречених пар
знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
Додаткове вільне місце біля себе
додатково оплачується 75% до вартості туру.
Для організованих груп
15 чол. +1 чол. безкоштовно
30 чол. +2 чол. безкоштовно
При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит
БРОНЮВАННЯ
Якщо ви вирішили їхати з нами до Болгарії, вкажіть дати поїздки та ваші контакти
Заповніть форму бронювання
Коментар
натискаючи кнопку «відправити заявку» Ви погоджуєтеся на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
НАШІ КОНТАКТИ
Туроператор "Адріатік Тревел"
79020, Україна, м. Львів, пр.Чорновола 75 (ЖК "Схід Сонця"),
13-ий поверх - оф. 67
+380 (93) 874 06 72
Бажаєте отримувати новини, акційні пропозиції та інформацію про нові програми?
Підписуйтесь на нашу інформаційну розсилку
натискаючи кнопку «підписатися» Ви погоджуєтесь на обробку та зберігання наданих вами персональних даних
БОЛГАРІЯ COVID-info
Туристичний сезон в БОЛГАРІЇ розпочинається
1 травня 2021 р.
Міністр туризму Болгарії оголосила про відкриття туристичного сезону з 1 травня 2021 р.

На цей час профільними міністерствами розробляється план заходів щодо об’єктів розміщення, харчування та розваг для безпечного туризму в літньому сезоні.

Ранній старт сезону сплановано спеціально для того, щоб відпрацювати всі механізми та процедури, що приписані Міністерством охорони здоров’я.

За розпорядженням прем’єр-міністра готуються правила в’їзду та перебування туристів на території Болгарії. Планується надання «зеленого коридору» для в’їзду в Болгарію для туристів в т.ч з України.

Попередньо в’їзд до Болгарії буде можливий з трьох умов:
  • Вакцинація
  • За результатами дослідження на антитіла
  • За результатами ПЛР-тестів

З оригіналом постанови можна ознайомитися тут.